Dj Uğur Kirik ve Merih Ermakastar Konseri

13 Aralık Perşembe günü 13 Aralık Perşembe günü Dj Uğur Kirik ile Merih Ermakastar Öküz'e konuk oluyor.Öküz'e konuk oluyor.Öküz, ünlü dj ve sanatçılarını ağırlamaya devam ediyor ve sizleri 13 Aralık Perşembe günü Dj Uğur Kirik ile Türkiye’in en başarılı müzisyenlerinden, trompeti ve sesiyle eglence dünyasına damgasını vuran Merih Ermakastar’la muhteşem bir geceye davet ediyor.

Özellikle İstanbul'da Reina ve People gibi mekanlarda kendine özgü eglendirme tarzi ve enerjisiyle izleyenleri hop oturtup hop kaldiran Merih Ermakastar'in bugüne kadar bir çok albüm calismasi olmus ve Türkiye’nin en ünlü sanatçılarına sesi ve trompetiyle eşlik etmistir, halen Serdar Ortaç'a sahnede sesi ve trompetiyle eşlik etmektedir.

13 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek bu organizasyonda Merih Ermakastar ile beraber canlı performans gosterecek, bir çok ünlü sanatçının Remix çalışmalarına imza atan Türkiye’nin en ünlü dj’lerinden Uğur Kirik bugüne kadar Serdar Ortaç , Sezen Aksu gibi isimlerle çalışmış ve Avrupa’da da ses getirmeyi başarmıştır. Organizasyonda Okuz’un resident Dj’I Emrah Göktaş’da dans pistini harekete geçirecek setiyle dj kabininde olacak. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dj Uğur Kirik ile Merih Ermakastar konseri, Dj Uğur Kirik ile Merih Ermakastar konseri izmir, Dj Uğur Kirik ile Merih Ermakastar öküz, Dj Uğur Kirik ile Merih Ermakastar biletleri ne kadar