Della Miles İzmir'e Geliyor

Della Miles 23 Ocak'ta Bios Barda hayranları ile buluşacakDella Miles İzmir'de ki hayranları için Bios Barda sahneye çıkacak. 23 Ocakta İzmir ile buluşacak olan Della Miles hayranı iseniz, biletinizi hemen ayırtmanızı öneririz. 

Della Miles, caz müzisyeni babasının Miles Davis ve Ella Fitzgerald plaklarını dinleyerek büyüdü. Kendi müzikal seçimlerini yapma zamanı geldiğinde de, tercihini Michael Jackson’dan yana kullandı. “Mrs. Jackson” olmakla ilgili gençlik hayalleri kurarken, bir anda kendisini Michael Jackson’ın sahneye koyduğu “Sisterella” müzikalinde başrol oynarken bulması, onun için de sürpriz oldu. Della Miles’ın CV’sinde ayrıca efsanevi Stevie Wonder ile çalışmak, Marla Glen ile Avrupa turnesine çıkmak ve Millennium Turnesi’nde Whitney Houston’a vokal yapmak gibi altı çizilecek kariyer notları var. Çoğunluğunu kendi yazdığı şarkıların oluşturduğu ilk albümü Simple Days (2008) ile farklı müzik türlerini bir araya getirip, hepsinin altından kalakabileceğini ispatlayan ve albümünü “Müziğe saygı duruşu ve onun insan ruhunu besleyen yönünü ön plana çıkartan bir çalışma” olarak tanımlayan Della Miles, “Hope – The Obama Musical Story” adlı müzikalde Michelle Obama rolünde sahneye çıktı. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Della Miles, Della Miles kimdir, Della Miles hakkında, Della Miles izmir konseri, Della Miles konserleri, Della Miles izmir