gurme rehberi online alışveriş etkinlik rehberi izmir fırsatları
TAKİP ET
facebook
twitter
pinterest
google+
instagram
Vitello Motor Yeni Modelleri ile Sektör Liderliğine Oynuyor.

14 OCAK 2013 Pazartesi, 16:59

2012 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile Türkiye’de Elektrikli motor üretmeye başlayan Vitello Motor, yeni modellerini ve 2013 pazar stratejilerini bayilerine ve bayi adaylarına tanıttı.

Vitello motorsiklet yeni ürünlerini tanıtmak amacı ile bir lansman düzenledi. Kuşadası Korumar Otel de düzenlediği lansman toplantısına bayileri ve bayi adayları davet edildi. 25 ürünün tanıtımı gerçekleşen bu lansman da ürünlerin test sürüşleri de yapıldı.

Ürün portföyünün daha çok genişlediği Vitello, bir dünya markası olan LML'yi de portföyüne dahil etti. Motorsiklet sektöründe 2 yılını doldurdukları belirten Başterziler Grup Yönetim Kurulu Üyelerinden Emre Başterzi, " 2011 yılında sadece elektrikli motor satışı ile sektöre girdik. Türkiye'de ilk kez EEC belgeli (800 - 1000 - 1200 - 1500 W) ürünleri tüketici ile buluşturduk ve elekrikli grubun öncüsü olmayı başardık" dedi.  

 

 

 

Haber Etiketleri

vitello, vitello motor, motor sektörü, vitello yeni motorları, vitello motor fotoğrafları, Emre Başterzi, Vitello Mobilya, Kerem Başterzi, Vitello Mobilya İzmir, Vitello Mobilya, Vitello Bahçe Mobilya, Vitello Narlıdere, Vitello Bahçe Mobilyaları
YORUM YAP
İSİM :
E-POSTA :
YORUMUNUZ :
Gönder


Turan Akçam
13.03.2014 13:17:29
Motorlarını bilmem ama mobilyaları konusunda ciddi şikayetçiyim.
Ahmet Bektaş
13.03.2014 13:18:28
şov bunlar şov. icraata bakalım.


Haberin Etiketleri

vitello, vitello motor, motor sektörü, vitello yeni motorları, vitello motor fotoğrafları, Emre Başterzi, Vitello Mobilya, Kerem Başterzi, Vitello Mobilya İzmir, Vitello Mobilya, Vitello Bahçe Mobilya, Vitello Narlıdere, Vitello Bahçe Mobilyalarımagazin izmir
MAGAZİN İZMİR
İŞ DÜNYASI
MAGAZİN
YEME İÇME
GECE HAYATI
MODA & GİYİM
KÜLTÜR & SANAT
SAĞLIK & YAŞAM
SEYAHAT
RÖPORTAJLAR
ŞEHİR REHBERİ
FOTO GALERİ
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
EKİP
© 2013 Magazin İzmir. Tüm Hakları Saklıdır | www.magazinizmir.com
Grafiket Reklam Ajansı