Toyota Gençler İçin Yola Çıkıyor

Toyota’nın yeni tasarım anlayışını tam olarak yansıtan yeni Auris, Şubat ayı itibariyle Türkiye yollarına çıkıyor.Baştan sona değişen yeni Auris, Pınarbaşı Toyota Borovalı Plazada düzenlenen tanıtım kokteyli ve test sürüşü etkinliği ile meraklılarına ve basına tanıtıldı. Yeni Toyota Auris cesur ve dinamik tarzıyla gençleri ve genç aileleri hedefliyor.

Toyota’nın heyecan verici yeni tasarım anlayışını tam olarak yansıtan yeni Auris, markanın 2013 yılındaki yenilenme atağının ilk ürünü olarak yollara çıkıyor. Yeni Auris, çekici görünüm ve keyif veren sürüş özelliklerine sahip ikinci neslinde segmentinin kendine güvenen otomobilleri arasında güçlü bir yer ediniyor. Toyota Borovalı Plaza Genel Müdürü Erkan Pehlivan, Toyota’nın C segmentindeki global liderliğine vurgu yaparak ‘’ Yeni Auris ile bugün yep yeni bir tasarım anlayışını kutlayan Toyota, dünya çapında 140 ülkede 39 milyon adetten daha fazla satışla orta segmentte son derece iddialı bir geçmişe sahip. Bu mirası yine başarılarla taçlandıracağına inandığımız yeni Auris’in müşterilerimizin uzun zamandır beklediği değişimi ve heyecanı karşılayacağına eminim. Toyota Borovalı olarak satış ve satış sonrası servis hizmetimiz ile her zaman müşteri memnuniyetini ve a sınıf kalite ve hizmet anlayışını benimsemiş olmamız bizi başarıya taşıyor. Yeni Auris’e İzmirlilerin gösterdiği ilgiden memnunuz.’’ Dedi.

 Yeni Auris’te yok yok…

Toyota’nın ‘’keen Look-Keskin Bakış’’ farlarıyla birlikte gündüz Led farları yeni Auris’in görsel zenginliğini ortaya koyuyor. ‘’Under Priority-öncelikli’’ ön ızgara ile birlikte Toyota’nın yeni tasarım anlayışı tam olarak yeni Auris’te hayat bulurken; bu özellikler otomobilin agresif, cesur ve çekici kimliğini gözler önüne seriyor. Bir önceki nesle göre 30 mm arttırılarak uzunluğu 4275 mm’ye ulaşan ve yüksekliği 55 mm düşürülerek 1460 mm’ye indirilen Yeni Auris, zemine hakim, güvenli ve sağlam bir görüntü kazanıyor. Sınıfının en iyilerinden olan 0,277 Cd aerodinamik sürtünme katsayısına sahip olan yeni Auris’e entegre edilen arka spoiler, hava akımına şekil veren tavan tasarımı, aracın altından hava akımını kolaylaştıran alt tasarım detayları ve ‘’sakana’’ isimli kanatlar da aerodinamik başarıyı sağlayan detaylardan sadece bir kaçı. Ağırlığı 50 Kg azaltılan yeni Auris’in gövdesinin üst tarafında kullanılan çelik sayesinde de gövde mukavemeti yüzde 10 oranında arttı.Ağırlık merkezinin düşürülmesinin yanı sıra, yeni Auris’te daha konforlu, çevik ve yüksek kontrollü sürüş sağlamak üzere 1.6 lt benzinli modellerde çift salıncaklı süspansiyon sistemi kullanılmış. Benzinli ve dizel modelleriyle Life, Active, Advance ve Premium olmak üzere 4 farklı donanım seviyesinin sunulduğu Yeni Auris Toyota Borovalı Plaza da sizleri bekliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER pınarbaşı toyota borovalı plaza, borovalı plaza, pınarbaşı toyota