Swiss Otel Geleneksel Personel Partisiyle Çok Eğlendi

Swissôtel Büyük Efes ekibi, başarılı bir yılın ardından geleneksel hale gelen 5. personel partisinde yaklaşık 500 çalışanı ve aileleri ile birlikte moral depoladı.Canlı müzik ve birbirinden eğlenceli dans şovlarının gerçekleştiği Swissôtel Büyük Efes’in geleneksel personel partisi her sene olduğu gibi bu sene de renkli anlara sahne oldu. Tüm çalışanların aileleri ile birlikte katıldıkları gecede herkes gönlünce eğlendi.

16 Şubat Cumartesi günü gerçekleşen partide otelin Genel Müdürü H. Rıza Elibol, Swissôtel Büyük Efes olarak güleryüzlü hizmet anlayışının ve kurumsal sürdürülebilirliğe verdikleri önemin çizdikleri başarılı grafikte büyük payı olduğunun altını çizdi. Elibol sözlerine devam ederken, Dünya ve Türkiye çapında 2012’de aldıklar ödüller ile başarılarını daha da ileriye taşıdıklarını, tüm personeline 2012 yılı boyunca göstermiş oldukları azim ve özveri için teşekkür ettiğini ekledi. Gecede Elibol’un gerçekleştirdiği çekilişle ise talihliler birçok hediye kazandı.

Yılın çalışanlarının Güvenlik’ten Barış Ergin ve Teknik Servis’ten Hasan Güntekin olarak belirlendiği partide Aegean Band’in canlı müzik performansı ardından Erbil Ellez’in DJ performansı ve otelin yönetim kadrosunun sürpriz perküsyon şovu ile misafirler keyifli anlar yaşadılar. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel Büyük Efes, Swissôtel Büyük Efes eğlenceleri, Swissôtel Büyük Efes personel partisi, Swissôtel Büyük Efes 5. personel partisi, magazin izmir