Selçuk Yaşar'dan Geri Adım'a Tepki

Maddi kriz ve yönetim kadrosunun gölgesinde sıkıntı günler geçiren Karşıyaka'da Onursal Başkan Selçuk Yaşar bir açıklama yayınladı.Karşıyaka Spor Kulübü'nün Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, çalkantılı günler geçiren camiada Divan Kurulu'nun en yetkili makam olduğunu söyledi.

İŞTE SELÇUK YAŞAR'IN AÇIKLAMASI
'Karşıyaka'da en yetkili makam Divan Kurulu'dur. Divan Kurulu'nun yaşanan süreçte etkin olması hem tüzüğümüze hem de kulübümüzün teamüllerine uydundur. Diğer yandan yaşananların camiamızı ve taraftarlarımızı fevkalade üzdüğü ve düşündürdüğü tartışmasız bir gerçektir.

‘GERİ ADIM’A TEPKİ
Kongre yapılacağı açıklandıktan bir süre sonra geri adım atılmasını doğru bulmuyorum. Karşıyaka Divan Kurulu, bu konuya açıklık getirecektir.
Yaşanan süreçte camiamızın saygın bir kuruluşu olan 1912 Derneği'nin de aktif olması gerektiği görüşündeyim. Gelinen noktada Karşıyaka'da devri sabık yaratmadan, hiçbir biçimde şahsi tartışmalara girmeden ve bugüne kadar yapılanları da takdir ederek bu kongre süreci sakin ve saygılı bir biçimde gerçekleştirmelidir.

Unutulmamalıdır ki hepimiz gelip geçiciyiz ama Karşıyaka Spor Kulübü, sadece İzmir'in değil Türkiye'nin bir değeri olarak şanlı varlığını daima sürdürecektir. Bütün taraflara ve taraftarlarımıza bu süreçte sükûnet ve itidal tavsiye ediyorum.
Saygılarımla. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Selçuk Yaşar,Selçuk Yaşar karşıyaka, Selçuk Yaşar, karşıyaka spor kulübü, karşıyaka hakkında, karşıyaka başkanı