Şampiyonların Ödül Gecesi

9. Yeni Asır Kupası Tenis Turnuvası'nda dereceye giren sporcular onuruna Gürel Recidence Roof Garden Restaurant'ta kokteyl düzenlendi.Yeni Asır Gazetesi ve Kültürpark Tenis Kulübü tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen ve bu yıl 9.'su yapılan Yeni Asır Kupası Tenis Turnuvası önceki gün düzenlenen bir kokteylle sona erdi. Katılım rekorlarıyla Türkiye'nin en büyük turnuvalarından biri olan ve bu yıl da 16 farklı kategoride 487 sporcunun raket salladığı dev organizasyonun, Gürel Recidence'da bulunan Roof Garden Restaurant'ta düzenlenen ödül töreni de hayli renkli görüntülere sahne oldu. 16 farklı kategoride dereceye giren 48 sporcu ödüllerini alırken Kare Müzik Orkestrası daveti hareketlendirdi. Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, "Sporun ve sporcunun yanındayız diyoruz. Bu misyonumuzu yerine getirme adına Türkiye'nin en eski ve köklü gazetesi olarak elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bunu sosyal sorumluluk olarak görüyoruz" diye konuştu. Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Osman Savran ise, "Yeni Asır Gazetesi İzmirli'nin hayatında önemli yer tutar. Bu yılki turnuva çok çekişmeli ve zevkli maçlara sahne oldu. Her spor branşında olduğu gibi teniste de yanımızda olan Yeni Asır Gazetesi'ne teşükkürlerimizi sunuyoruz" dedi. Davet iş ve siyaset dünyası ile üst düzey yerel yöneticileri ve bürokratları buluşturdu.
 
Kültürpark Tenis Kulübü'nde düzenlenen 9. Yeni Asır Kupası Tenis Turnuvası katılımcıları Roof Garden Restaurant'taki şık davette ağırlandı

9. Yeni Asır Kupası Tenis Turnuvası'nda başarılı olan sporcular ödüllerini düzenlenen bir kokteyl ile aldı. 16 farklı kategoride 487 sporcunun raket salladığı dev organizasyonun, Gürel Residence'da bulunan Roof Garden Restaurant'ta düzenlenen ödül törenine İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, İzmir Milletvekilleri İlknur Denizli ve Ali Aşlık, Ak Parti İl Başkanı Ömer Cihad Akay, İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, Bucaspor Kulüp Başkanı Mehmet Bektur, İzmir Veteranlar Atletizm Kulübü Başkanı Aycan Kurtcan, Türkiye Gazeteciler Federasyon Başkanı Atilla Sertel, Karşıyaka Divan Başkanı Tahir Türetken, İzmir TSYD Başkanı Bahri Okumuş, İZFAŞ Genel Müdürü M. Şakir Örs, Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tatari'nin aralarında bulunduğu çok kalabalık bir davetli grubu katıldı. Sedef Pinar'ın şarkılarıyla renk kattığı davette konuşan Yeni Asır Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, "Tenis sporunu yediden yetmişe her yaş kategorisine yaymak, sağlığın temel şartlarından biri olan bu spora toplumun her kesiminin ilgisini çekmeye çalışıyoruz. Spor branşları içinde bizleri tenis ile buluşturan nokta budur. Tenis herkesin ilgilenebileceği Fair Play ruhunu ortaya çıkaran bir branş" dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yeni Asır Kupası, Magazin İzmir, İzmir Haber, Roof Garden, Şebnem Bursalı, İzfaş, Sedef Pınar