Prodom Şarapları EWBC'de Göz Doldurdu

EWBC'yi uluslararası arenada Türkiye'nin tanıtımı açısından çok başarılı bulan Prodom Şarapları Sahibi Mehmet AtayHer sene şaraplarıyla tanınan bir ülkede gerçekleştirilen Uluslararası Dijital Şarap İletişimi Konferansı EWBC'yi uluslararası arenada Türkiye'nin tanıtımı açısından çok başarılı bulan Prodom Şarapları Sahibi Mehmet Atay, organizasyonun da çok nitelikli olduğunu belirtiyor.

9-11 Kasım 2012 tarihleri arasında İzmir Swiss Otel'de düzenlenen Uluslararası Dijital Şarap İletişimi Konferansı’nın ihracat açısından da Türk şaraplarının önünü açacağına inanan Atay, farklı üzümlerin de geliştirileceğine inanıyor.

Konferans kapsamındaki fuar alanında farklı şaraplarıyla da görücüye çıkan Prodom Şarapları, yalnızca tek bir üzümden yapılan şarapları ile dikkat çekiyor. 

Uluslararası Dijital Şarap İletişimi Konferansı (EWBC); dünyanın turizm, gurme gıda ve şarap sektöründeki önemli sosyal medya yazarlarını ve kanaat önderlerini her sene bir araya getiriyor. EWBC 2012 katılımcıları, en son teknolojik gelişmeleri takip eden, şarap ve yeme içme alanında uzmanlaşmış basın mensupları ve bloggerlar, satın almacılar, üreticiler, pazarlama uzmanları ve turizm profesyonellerinden oluşuyor.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Prodom Şarapları, Magazin Haber, Mehmet Atay, İzmir Haber