Özgörkey’de 2.El Fabrika Günleri

Ege Bölgesinin lider otomotiv firmalarından Özgörkey Otomotiv, sektöründe bir yeniliğe daha imza atıyor.Pazar Günleri Fabrika Günleri adı altında 2.el otomobilleri %30’a varan indirimlerle sunan firma, düşük km li ve sıfır araçtan farksız ancak çok cazip fiyatlar ve 48 aya varan vade ve sıfır faiz imkanı ile satışa sunulan bu araçlar için randevulu müşteri kabul ediyor.

Özgörkey Otomotiv Gen.Md Yard Toygun Tunçer; 5 yıl ve 120.000 km.’yi geçmemiş otomobillere, servis onayı, 2 yıl garanti, garantili takas teklifi,24 saat yol yardımı, ayrıntılı teknik kontrol ile onay verilerek, finansman kolaylığı sağlayıp, test sürüş imkanı sağladıklarını, sadece takas yoluyla otomobil alımı değil; arzu eden müşterilerin otomobillerini de nakit ödeme yöntemiyle kendi stoklarına alabildiklerini belirtti.

Tunçer, 2.el otomobil alım satımında bu fırsatlardan güven içinde faydalanmak isteyen tüm müşterilerimizi işlemlerini emin adımlarla Yetkili Satıcılıkları tarafından yapılması için showroomlarına davet ediyor.


  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER özgörkey 2. el fabrika günleri, ege bölgesinin lider otomotiv fabrikası, özgörkey toygun tunçer, özgörkey otomotiv