OYDEM Avrupa Kalite Ödülüne Layık Görüldü

Bir çok yabancı ülke firmalarının katıldığı Avrupa Kalite Ödüllerinde OYDEM kendini gösterdi.Kuruculuğunu ve danışmanlığını ODTÜ mezunlarının yaptığı OYDEM Dil Okulları , 13-15 Aralık tarihlerinde Hollanda'nın Amsterdam kentinde düzenlenen Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden  European Quality Awards 2012 ( Avrupa Kalite Ödülü)' ne layık görüldü. Çeşitli ülkelerden 20'ye yakın firmanın ödül aldığı zirvede düzenlenen panelde, (DTIK) Avrupa Bölge Komitesi Başkanı Hollanda PvdA Parlementerleri yanı sıra Avrupa’nın önde gelen iş adamları katıldı. OYDEM dil okulları bu ödüle layık görülen ilk Türk dil eğitim merkezi oldu.

 

T.C Rotterdam Ticaret odası başkanı ve birçok Hollanda Avrupa Parlamenterleri ’nin katıldığı ödül töreninde OYDEM Dil Okulları Genel Müdürü Ahmet Kıbrıslı , eğitim sektöründe bu ödülü alan tek firma olmaları kendilerini ayrıca gururlandırdığını belirterek ödülün alınmasında emeği geçen tüm öğretmenlere ve çalışanlara teşekkür ederek bu ödülün motivasyonlarını daha da artıracağını vurguladı. 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER oydem dil okulları, oydem ödülleri, avrupa kalite ödülleri 2012, oydem, ödül almış okullar, 2012 avrupa ödülleri