“OevBuev.com” ile Türkiye En Büyük Ev Tekstiline Kavuştu!

2012 yılının Temmuz ayında kurulan OEVBUEV BİLİŞİM A.Ş, kurulduktan 1 ay sonra ilk meyvesini vermeye başladı.Mustafa Kemal Sözkesen ile birlikte şirket ortaklarının içinde “Bilginet, Good to Great, Nesa Tekstil, Şanlıkan Tekstil ve Inveon” şirketinin kurucu ortağı ve Ceo’su Serhat Görgün de yer aldığı Oevbuev projesi, ilk adımlarını attığı günden beri sektörün ses getiren firmalarından biri oldu.
Ev tekstil ürünlerinin yanında tasarım, aksesuar ve dekorasyon ürünlerini de çok özel fiyatlar ile bulabileceğiniz oevbuev.com, dikey ev tekstilinde de sektörün en büyük şirketlerinden biri…

Bu denli parlak bir gelecek çizen ve büyük adımlar atarak ilgileri üzerine çeken oevbuev.com , şimdi de mağazacılık sektörüne adım atma hazırlıklarında. 2013 Mayıs ayında ilk mağazalarını Çeşme Alaçatı’da açacakları Oevbuev şubesiyle de İzmir’e yepyeni bir yüz kazandırıyorlar.
İlk mağazalarının hemen akabinde 2 şube daha açarak yelpazelerini genişletmeyi amaçlayan Oevbuev, kaliteli ürünleri ve özel tasarımlarıyla hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz evinizde, rahat ve mutlu bir yaşam sürmenizi amaçlıyor.

Oevbuev artık hayalinizdeki “o evin bu ev” olması için tam da aradığınız yerde sizleri ağırlamak ve yüzünüzde küçük bir tebessüm bırakmak için heyecanla bekliyor…

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER oevbuev.com hakkında, oevbuev.com nedir, oevbuev tekstil, oevbuev bilişim