Nur Yerlitaş Magazinizmir.com'a Konuştu

Cenk Eren'in mekanı My Pavyon'da ünlü modacı Nur Yerlitaş ile tatlı bir sohbet gerçekleştirdikÜnlü modacı Nur Yerlitaş, Cenk Eren'in My Pavyon adlı mekanında eğlenirken magazinizmir.com'a konuştu. Cenk Eren'e destek için My Pavyon'a geldiğini belirten Nur Yerlitaş'a çeşitli sorular sorduk. 

Ayağınızı nasıl sakatladınız? 

Şöyle anlatabilirim ki yaklaşık 15 gün önce merdivenlerden ayağım kaydı. Bandaj kullanıyorum ve bu bandajlar sayesinde rahat yürüyebiliyorum.

Nur Hanım, kıyafetlerinizde fiyat politikasını neye göre belirliyorsunuz? 

Emek ve kaliteye göre belirliyorum denilebilir. Kumaş seçimi, kumaşın tarzı gibi önemli etkenler fiyatta belirleyici oluyor. Bunlar kalite ile ilgili hususlar. Bunun dışında, emek var. Hangi konsepte ve kıyafetin asıl tarzına göre değişiklik biliyor. Kısaca, kaliteli ve emek harcanan tasarımlarda fiyatlar değişiyor. 

İzmir hakkında neler düşünüyorsunuz? 

İzmir sevdiğim ve sürekli gidip geldiğim şehirlerden biri. Oraya da iş için sürekli gidip geliyorum. Bu nedenle İzmir farklıdır ve özeldir. 

Hangi ünlülere kıyafet tasarlıyorsunuz?

Bülent Ersoy, Sibel Can, Demet Akalın şuan aklıma gelenler. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerine de kıyafet tasarlıyorum. 

Magazinizmir.com'un özel röportajıdır. Tüm hakları saklıdır. Başka yerlerde izinsiz kullanılamaz. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER nur yerlitaş, nur yerlitaş izmir, nur yerlitaş röportaj, nur yerlitaş hakkında, nur yerlitaş resimş