Mert Optik’ten Özel Güne, Özel Defile

Dünyaca ünlü birçok gözlük markasını tüketicileriyle buluşturan ve yaptığı atılımlarla ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden Mert Optik, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü' için özel bir davet verdi.Verdiği davette başta iş kadınları olmak üzere birçok önemli ismi ağırladı. Aynı zamanda Türkiye'de sadece Mert Optik vitrinlerinde yer alacak koleksiyonun lansmanı için özel bir defile ile gerçekleştirdi.

Gözlük sektöründe birçok ilke imza atarak adından söz ettiren Mert Optik, dünyanın önde gelen gözlük markalarının yeni sezon tasarımlarını anlamlı bir günde tanıttı. “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutlamak için gerçekleştirilen kokteylde, GIORGIO ARMANİ ve PRADA'nın özel olarak tasarlanan ve Türkiye'de sadece Mert Optik vitrinlerinde bulunacak ürünlerin lansman defilesi yapıldı.

İş ve siyaset hayatından tanınmış birçok ismin yer aldığı davette Mert Optik Genel Koordinatörü Melisa Sönmez, “Mert Optik olarak ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nünde müşterilerimizle bir arada olmak, bu özel günü yine özel bir defile ile renklendirmek istedik. İzmir iş ve cemiyet hayatının birbirinden şık ve başarılı hanımlarını, sezonun en yeni, en şık gözlükleriyle buluşturarak bahara hep birlikte merhaba dedik. Armani ve Prada gibi dünyanın önde gelen gözlük markalarının yeni tasarımlarını sergilediğimiz defilede, ayrıca Armani'nin çığır açacak 'Capsule Koleksiyonu'nu ülkemizde ilk kez dünya ile eş zamanlı olarak müşterilerimize sunma imkanı bulduk. Mert Optik, bu sezon yeni ürünleriyle çok daha iddialı olacak.” dedi.
Yeni sezonda renkli çerçeveli gözlüklerin ağırlıklı olacağının sinyallarini veren defilede, konuklar yeni tasarımları tek tek deneyerek hayranlıklarını belirtti. Ayrıca Mert Optik, gelen konuklarına %30 indirim çeki hediye ederek güzel bir süpriz yaptı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mert optik, mert optik defilesi, mert optik kadınlar günü defilesi, mert optikten cemiyet hayatına defile, mert pala