İzmir'in Ortasındaki Konfor, Smyrna Park

Gayrimenkul sektöründe en çok konuşulan projeler arasında yer alan Smyrna Park'ta tüm evler akıllı ev konseptine uygun olarak tasarlandı.İdea Yapı tarafından İzmir Narlıdere'de hayata geçirilen projede yer alan tüm konutlarda uzaktan kumanda ile eve giriş, 5 artı 1 ses sistemi, eve girer girmez insan üzerindeki elektriği alan Faraday kafesi topraklama sistemi, tavan tipi klima, astım ve alerjik hastalıklara karşı merkezi elektrikli süpürge sistemi hatta yangın merdivenlerine duman girişini engelleyen yangın basınç sistemi gibi birçok üstün özellik mevcut.

Otel Konforunda Sosyal Tesis
Benzerlerine ancak lüks otellerde rastlanabilecek kalitede sınırları zorlayan sosyal tesisleri, 2500 metrekarelik alanda güneşlenme terası, hem açık hem kapalı havuzu ile Smyrna Park'ta şehrin merkezinde 5 yıldızlı hayat yaşamak mümkün. SPA , özel antrenör hizmeti ile fitness alanı , jakuzi, kuaför, kreş, kuru temizleme ve çok şık cafesi ile sosyal tesisler ayrıcalıklı yaşamın merkezi. Her daireye iki otopark alanı tahsis edilen Smyrna Park'ta her dairenin ısı yalıtım kimliği var, tüm evlerde sinema ve ses sistemi olmasına rağmen özel bir dekorasyon sistemi ile kablo derdi yok. 6 bloktan oluşan Smyrna Park'ta 320, 360 ve 380 metrekare 4+1 daireler ile farklı beğenilere hitap eden konforlu evlere ve kaliteli bir yaşama sahip olmak artık çok kolay.

120 Aya Kadar Yüzde 0 Faiz
İzmir Narlıdere'de inşa edilen projeden ev almayı düşünenler ödeme konusunda rahat hareket edebilirler. İdea Yapı tarafından hayata geçirilen Smyrna Park'ta ev sahibi olmak isteyenler 120 aya kadar yüzde 0 faiz ile ödeme yapabilme imkanına sahipler.

 

Ödeme Planını Kendin Hazırla
Ödeme konusunda konut alıcılarına mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışan İdea Yapı ödeme konusunda bir kampanya düzenledi. Smyrna Park Satış ve Pazarlama Direktörü Oğuz Kaan Karaer yaptığı açıklamada Smyrna Park projesinde ev sahibi olmak isteyenlere özel bir kampanya düzenlediklerini açıkladı. Bu kampanyaya göre ev sahibi olmak isteyenler ne kadar peşinat verebileceklerini ve kalan ödemenin hangi şekilde olacağına kendileri karar verebiliyorlar. İdea Yapı'da bu doğrultuda kişiye özel faiz ve fiyat indirimi uyguluyor.
Bunun yanı sıra ödeme ile ilgili esnek seçenekler bulunuyor. Eşit ve artan, ara ödemeli ya da ara ödemesiz ödeme koşulları da seçenekler arasında yer alıyor.

İzmir'in Ortasındaki Konfor
Yakın çevresindeki alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, oteller, hastaneler, dinlenme ve eğlence alanlarıyla sanayiden uzak, İzmir'in en keyifli ve değerli noktalarından birinde yer alan Smyrna Park; Dokuz Eylül Hastanesi'ne 5 dakika, kent merkezine 15 dakika, denize uzaklığı ise 1500 metredir. Çeşme, Urla gibi tatil beldelerine bir saatten az bir mesafede konumlanan proje Agora, Kipa, Ege Park gibi alışveriş merkezleri ve Sahilevleri, İnciraltı gibi dinlenme alanları ile iç içe bulunuyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Smyrna Park, idea yapı, izmir haber, magazin izmir, izmir haberleri, izmir inşaat, izmir emlak