İssimo’dan Emel Sayın'lı Unutulmaz Bir Gece!

Ülke genelinde 500 "İssomo Home" bayisinin katıldığı toplantı üç gün sürdü. Toplantı sonunda bayiler arasında çekilen kurada Neziha Mercimek, Ford Connet markalı bir araba kazandı.İssimo Home geleneksel bayiler toplantısının 4.sü, Belek Calista Otel’de yapıldı. Geceye Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert ve eşleri katıldı.

Başarı Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İsmail-Zehra Yılmaz’ın unutulmaz ev sahipliğindeki gala gecesinde ise sahneye çıkan Emel Sayın unutulmaz bir konser verdi.
Yoğun istek üzerine eline mikrofonu alan İsmail Yılmaz, Sayın’la birlikte şarkılar söyledi.

Gecenin açılışında kısa bir konuşma yapan Başarı Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yılmaz, sadece sanayi alanında değil kültür ve sanat alanında da faaliyet yürüttüklerini belirterek;  “ Amacım halktan aldığını, halka veren bir kuruluş olarak bu ülkeye hızmet etmektir. Bu nedenle sosyal faaliyetlerimiz olarak geçtiğimiz aylarda Denizli Belediyesi ile ortaklaşa, ülke çapında “Ekoloji ve Teknoloji” konulu karikatür yarışması yaptık ve katılım rekoru kırdık” dedi

Kültüre, sanata destek verdiklerini belirten Yılmaz “ Denizli’deki Leodikya antik kentine her yıl bütçemizden belli bir bütçe ayırmaktayız. Ülkemizden kaçırılan tarihi eserlerimizin geri dönmesi için gazetelere tam sayfa ilanlar vermekteyiz. Tarihimizin kültürümüzün daha iyi anlaşılması, tanıtılması için Başarı Tekstil’in katalog çekimlerini tarihi mekânlarda yapmaktayız. 2013 yılı koleksiyon çekimlerini de Denizli-Babadağ’ın heyelan bölgesindeki terk edilen semtte ve Selçuk Şirince köyünde yaptırdık” dedi. 
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İssimo Home , İssimo Home bayi toplantısı, İssimo Home konseri, emel sayın konseri, emel sayın konserleri, Başarı Tekstil