Hedef Alliance, İlaç Dışı Fırsat Günleri ile üçüncü kez İzmir’de

Hedef Alliance, her yıl olduğu gibi bu yıl da 2013’ün ilk Fırsat Günleri’ni Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenledi.Geleneksel hale gelen Hedef Alliance Fırsat Günleri’nde, Ege ve Marmara bölgesinden katılan eczacılar, sektörde faaliyet gösteren çok sayıda firma, ürün ve Fırsat Günleri’ne özel satış koşulları ile buluştu. Hedef Alliance Genel Müdür Yardımcısı Erhan Tetik,’’22-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen büyük organizasyonda; ilaç, medikal, kozmetik, dermokozmetik ve ıtriyat gibi alanlarda faaliyet gösteren 100’e yakın firma stant açtı. Eczanede yer alabilecek her türlü ürünün sergilendiği etkinliğe, üç gün boyunca; İzmir, Aydın, Denizli, Bursa ve Balıkesir gibi çevre illerden 3000’e yakın eczacı katıldı’’ dedi.

Ege Bölgesi Fırsat Günleri’ni İzmir’de başarıyla tamamlayan Hedef Alliance ekibi şimdi hızla Antalya’da düzenlenecek olan yılın ikinci etkinliğine hazırlanıyor.

Tüm Türkiye’deki eczacıları hedeflemesi ve daha uzun süreli olması bakımından diğer Fırsat Günleri’nden ayrılan Antalya etkinliği; 8-10 Mart, 15-17 Mart ve 22-24 Mart tarihleri gerçekleştirilecek. Hedef, her hafta Türkiye’nin farklı bölgelerinden eczacıları ağırlayacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER hedef alliance fırsat günleri, hedef alliance, hedef alliance toplantısı, hedef alliance bayi toplantısı, hedef alliance eczacılar, hedef alliance hakkında