EİB 8. Moda Tasarım Yarışması'nda Muhteşem Final

EİB 8. Moda Tasarım Yarışması'nın Nefes Kesen Finaline erkek modası damga vurdu.Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl 8.si düzenlenen “EİB Moda Tasarım Yarışması” muhteşem finalle sonuçlandı. Yarışmada Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü mezunu Talha Feyyaz Türker, Map Of The Experience isimli koleksiyonuyla birinci olurken, Ghubar isimli koleksiyonuyla yarışan Ruhi Tamer Çoğalikinci, Planktonların Toplu Gücü isimli koleksiyonuyla Mahmut Ağaç üçüncü oldu.

Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından sektöre yenilikçi, yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla bu yıl 8. kez düzenlenen, “EİB Moda Tasarım Yarışması”nın muhteşem finali 1 Mart 2013 tarihinde Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirildi. Bu yıl ilk kez dünyanın en önemli moda dergilerinden VOGUE Türkiye’nin medya destekçiliğinde gerçekleştirilen “EİB VIII. Moda Tasarım Yarışması, defilenin ardından VOGUE After Party ile devam etti. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ,Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği moda tasarım yarışması, Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği toplantıları