EGİAD Üyelerinden Risotto ve Paella Yapımı

Yoğun iş temposuna ara vermek isteyen EGİAD üyeleri mutfağa girdi.İş hayatının yoğun temposundan sıyrılarak, üyelerinin ve ailelerinin ilgi alanlarını kapsayan konularda bir araya gelmeyi amaçlayan EGİAD, her ay düzenleyeceği ve farklı alanlarda gerçekleşecek hobi kurslarına start verdi. İş dünyasına ve proje gelişimine yönelik önemli ve ciddi çalışmalara imza atan EGİAD – Ege Genç İşadamları Derneği’nin günlük iş stresinden uzaklaştırıcı hoby faaliyetleri büyük ilgi gördü. Organizasyonla, üyeler arası kaynaşma, hobilerin geliştirilmesi ve yeni hobiler edinilmesine fırsat yaratılması amaçlanmakta.

Bu kapsamda, 16 Şubat Cumartesi günü EGİAD Üyesi Murat Türkay’ın restoranı MEZZALUNA –KONAK PİER’de gerçekleştirilen Yemek Sanatları Hobi Kursu ile birçok EGİAD üyesi mutfağa girdi. Risotto ve Paella yapımı ile keyifli zaman geçiren EGİAD’lılar hoş bir hafta sonu etkinliğine daha imza attı.

Mutfağa girerek a’dan z’ye yemek yapımına direk katılımda bulunan üyeler, EGİAD’ın yoğun etkinlik programı sayesinde kendilerini iş stresinden uzaklaştırdıklarını belirttiler. Üyeler arası kaynaşmaya büyük katkısı olduğu belirtilen faaliyetlerin önümüzdeki günlerde, çikolata ve fotoğrafçılık kurslarıyla devam edeceği vurgulanırken, faaliyete katılan EGİAD üyeleri, ilişkileri ve ilgi alanlarını güçlendiren bu tip faaliyetlerden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER egiad, egiad etkinlikleri, izmir egiad projeleri, izmir yemek sanatları hobi kursu, izmir iş adamları derneği, ege genç iş adamları derneği