Ege Inner Wheel’den Hasta Çocuk Evleri Derneği’ne Destek Konseri

Ege Inner Wheel Kulübü’ne bağlı 35 kadından oluşan ‘Şarkıları, Türküleriyle İzmir’in Hanımları’ isimli topluluk, İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği yararına bir konser düzenledi.Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde gerçekleşen konseri, koroyu çalıştıran sanat müziği solisti Ümit Bulut yönetti. Gecenin başında konuşma yapan Ege Inner Wheel Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Melek Güsar, topluma hizmet projeleri ürettiklerini belirterek, “İzmir Hasta Çocuk Evleri bir sosyal sorumluluk projesidir. Koromuz üyeleriyle derneğe katkı sağlamaya çalışacağız” dedi. İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği Başkanı Suna Kızılkök ise hem geceyi düzenleyenlere hem de konseri izlemeye gelerek katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Yaşar Üniversitesi’nden destek

Yaşar Üniversitesi’nin ücretsiz olarak tahsis ettiği salonda gerçekleşen program, müzikseverler tarafından beğeniyle dinlendi. Geçtiğimiz eylül ayında kurulan ve aralarında öğretmen, eczacı, avukat, bankacı, iş kadını ve rotaryenlerin yer aldığı ‘Şarkıları, Türküleriyle İzmir’in Hanımları’ topluluğu, ikinci kez gerçekleştirdikleri konserde Selami Şahin, Yıldırım Gürses, Sezen Aksu, Ayla Dikmen ve Erol Sayan gibi Türk Müziği’nin farklı renklerinden isimlere ait şarkıları seslendirdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Inner Wheel,Ege Inner Wheel yardım projesi, yaşar üniversitesi sosyal sorumluluk projeleri,İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği , İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği yardım toplantıları, izmir magazin