Ebru Gündeş, İzmir'i Salladı..

Ege Bölgesinin en büyük kongre merkezi Kaya İzmir Thermal&Convention’da sahne alan assolist Ebru Gündeş, sesiyle olduğu kadar bu geceye özel diktirdiği mor payetli sırt dekolteli kıyafetiyle de sevenlerinden tam not aldı.Yaklaşık bin iki yüz kişinin büyük beğeni ile izlediği sanatçıyı sevenleri ayakta dakikalarca alkışladı. Türk sanat Müziğinin sevilen eserlerini seslendiren Gündeş, ‘’Geçtiğimiz hafta vefat eden Müslüm Gürses anarak sanat camiasında yeri doldurulmayacak bir değeri kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz’’ dedi.

Gündeş, İzmir’de uzun yıllar ardından ilk sahne aldığını ve karşılaştığı sevgi selinden memnun olduğunu ve çok duygulandığını belirtirken en kısa zamanda tekrar İzmir’de konser vereceğinin altını çizdi. Gündeş,kendisinden önce sahne alan Arda Türegünün de büyük beğeni toplamasından dolayı oldukça memnun kaldığını dile getirdi.

Tiamo Tur’un organizasyonu ile sevgililer gününde Sibel Can’ın sahne aldığı Kaya İzmir Thermal& Convention’da Ebru Gündeş’in ardından 30 Mart Cumartesi günü Diva Bülent Ersoy sevenleriyle bir araya gelme hazırlanıyor.

Ebru Gündeş'i Dinlemeye Giden İzmir Cemiyeti Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayın.

Ebru Gündeş'in Sahne Fotoğrafları İçin Tıklayın


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ebru gündeş izmir konseri, ebru gündeş kaya izmirde, ebru gündeş thermal otelde, ebru gündeş konserleri, izmir cemiyeti, cemiyet haberleri, arda türegün, izmirde konser, izmir gece hayatı, magazin izmir