Arabasını Seven, KaStyle'a Gidiyor!

Boya koruma hizmeti ile aracınızın yaşı, markası ve modeli ne olursa olsun ilk günkü parlaklığına getirmek, KaStyle için çocuk oyuncağı…Boya koruma hizmetinde aracınızın, eğitimli KaStyle personeline teslim edilmesiyle başlayan serüveniniz, sizin istediğiniz ya da uzman kadronun aracınıza göre tercih ettiği markaların ürünleri ile uygulama alanına alınıyor. Akabinde aracınız tamamıyla sünger ve peluş malzemeler ile yıkanarak, tüm kimyasal maddelerden arındırılıyor. Boyanın ve aracın durumuna göre uygulama listesinin hazırlanmasından sonra en kaliteli ürünler uygulanarak son aşamaya geliniyor. Teslim edilmeden önce de Show Max uygulamasıyla, parlak ve göz alıcı bir zemine sahip oluyor.

İç detay temizliğinde de bir hayli titiz olunması ve teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanılması, güvenilir ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerin kullanılması da KaStyle’ı sektörde bir adım öne geçiriyor. Deri veya kumaş fark etmeksizin sizin için her detayı düşünen KaStyle, sağlığınızı tehdit edecek unsurları da anti bakteriyel ürünler kullanarak bertaraf ediyor.

Müşterilerinin araçları nasıl kendilerine özel ise, KaStyle için de o araçlar bir o kadar özel ve değerli. Aynı sizlerin hassasiyetiyle araçlarınıza ilgi göstererek, detaylı araç yıkama hizmeti de yine KaStyle da sunuluyor. Havalandırma panellerinden, jant içlerine kadar yapılan çok noktalı temizlik ile KaStyle müşterilerinin kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissedecekleri apaçık ortada.

Artık araçlarınızda keyifli vakit geçirmenin ve tüm dikkatleri üzerinize çekmenin tam zamanı…

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER arabasını seven kastyle gidiyor, kastyle, kastyle sektörün öncüsü, kastyle hakkında, kastyleda yapılan işler, kastyle boya koruma hizmetleri, kastyle araçları, kastyle ürünleri, chip tunning izmir, chip tunning, gökhan kavuk