Alphan Manas İnovatif Girişimcilik Konferansında Kendine Hayran Bıraktı

Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı İGİD Konferansında İnovatif Girişimcilik ile ilgili sunum yaptı.11 Ocak Cuma akşamı İzmir Genç İş Adamları Derneği'nin düzenlediği  İnovatif Girişimcilik seminerinin konuğu Türk mucidi olarak bilienen Alphan Manas'dı.

Girişimcilik adına farklı ve ilgi çekici konuların işlendiği seminerde açılış konumasını İzmir Genç İş Adamları Derneği (İGİD) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Doğanata gerçekleştirdi. İnovatif kelimesinin anlamına yönelik açıklamalarda bulunan Doğanata, gelişen teknolojiye uyum sağlamamız gerektiğine dikkat çekti.

Ardından sunumuna başlayan Alphan Manas esprili tarzı ile konukları hem eğlendiren hem de tecrübelerinden derlediği birikimlerini anlattı. Girişimciliği iş adamlığından farklı konumlandıran Manas 'İş adamlarının rakibi çoktur fakat girişimcinin rakibi kendisidir. Girişimci olmak için risk almayı, denemeyi yanılmayı ve cesaretli olmayı bilmek gerekir.' diyerek iş adamlarını bilgilendirdi.

Yaklaşık 100 kişinin katılımı ile gerçekleşen seminer oldukça başarılı ve keyifliydi. Seminer sonunda konuklarla sohbet eden Alphan Manas, 10 Ocak itibariyle Göztepe Yalı Derneği'nin yardımcı başkanlığını üstlendiğini de açıkladı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Genç İş Adamları Derneği, İGİD, Alphan Manas, İnovatif Girişimcilik, İzmir Seminer