'AK' Kadınlardan 35 Bayana, Tepeden Tırnağa Bakım!

AK Parti İzmir Menderes İlçe Kadın Kolları, Dünya Kadınlar Günü’nde bakıma muhtaç bayanlara şefkat ellerini uzattı.AK Kadınlar, evinde yalnız yaşayan, kişisel ihtiyaçlarını yardımsız gerçekleştiremeyen bayanların bakımını, kurduğu gönüllü bir ekip ile tepeden tırnağa yaptı. Engelli ve yaşlılara sahip çıkan Hükümetin çok güzel çalışmaları olduğunu belirten İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Zerrin Ak, partili bayanlara ve gönüllü çalışan bayan kuaförlere etkinliğe verdikleri destek için teşekkür etti.

Bakım Bekleyen Bayanlar da Mutlu Oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir Menderes İlçe Kadın Kolları Dünya Kadınlar Günü’nde farklı bir etkinlik gerçekleştirdi. Bakıma muhtaç bayanların da gün kapsamında mutlu edilmeye ihtiyaçları olduğuna dikkat çekmek için alışılmış etkinliklerin dışına çıktıklarını belirten AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Zerrin Ak, vatandaşlarla birlik ve beraberlik gösterdiğimiz bu etkinlikte, ilgi gösteren partili bayanlara ve görev yapan gönüllü kuaförlere teşekkür etti. Dezavantajlı gruplar olarak adlandırılan Yaşlı, Engelli, Mağdur her vatandaşın sorununu çözmeye AK Parti Hükümeti ile bir muhatap bulunulabildiğini dile getiren Başkan Ak, “El uzatan her bireyimize karşılık bir yardım eli uzanmakta. 2002 öncesinde hayal gibi görünen birçok hizmet, birçok uygulama artık işler halde. Her zaman vatandaşımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Engelli ve yaşlı bayanlarımız toplumumuzun en önemli birer parçasıdır. Onları yok sayamayız. Tam tersine hayatı onlar için daha kolay ve yaşanılır kılmalıyız. Onlara sahip çıkan toplumlar gelişmiş toplumlardır. Hükümetimizin bu yönde çok güzel çalışmaları var. Bu dönemde bakıma ihtiyaç duyan bayanlarımız daha rahat bir yaşantıya kavuştular. Sunulan maddi imkânlarla onlara bakan vatandaşlarımızda ekonomik olarak rahatladılar. Artık yardıma muhtaçlara daha özenli bakıyorlar.” dedi.

Duygu Yüklü Saatler Yaşandı

İlçedeki bayan kuaförlerden gönüllü bir ekip oluşturan AK Kadınlar, evinden çıkamayacak kadar bakıma muhtaç bayanların evlerine gitti. Bayanların tırnak ve saç kesimi gibi kişisel bakımlarını yaptılar. Evinden çıkabilecek bakıma muhtaç bayanları ise AK Kadınlar araçları ile alıp Kuaför Mustafa Güzellik salonuna götürdüler. Bu etkinliğe gönüllü destek veren Kuaförler, bayanların tepeden tırnağa bakımlarını gerçekleştir. Etkinlikte bir araya gelen bayanlar zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Tepeden tırnağa 35 bayana bakım hizmeti sunan AK Kadınlar Özderem Cafe’de konuklarına ikramlar sundu. Mini eğlencede günün stresi atıldı. Kadın Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ile partili bayanların destek verdiği etkinlikte, bayanlar duygularını yansıtan hatıra fotoğrafları çektirdi. Evlerinde ve Kuaför salonunda AK Kadınlardan gönüllü bakım hizmeti alan bakıma ihtiyaç duyan bayanlar, AK Parti kadın kollarının kendilerini mutlu ettiğini aynı duyarlılığı herkesten görmek istediklerini söyledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ak partiden bayanlara bakım, ak parti izmir menderes ilçe kadın kolları, ak parti dünya kadınlar günü etkinlikleri, izmirdeki ak parti izmir menderes ilçe kadın kollarından büyük adım