Yılbaşı Gecesine ‘’Altay’’ Damgasını Vurdu

Kaya İzmir Thermal & Convention bünyesinde yer alan Ege bölgesinin en büyük kongre merkezi Kaya Kongre Merkezinde Altay ile 2013’ye merhaba diyenler eğlenceyi dorukta yaşadılar.Altay,’’2013 ülkemizse uğurlar getirsin. En kötü gümüz böyle olsun’’ dileği ile ayakta alkışlandı.

Sanatçı, üç sene üst üste sahne aldığı Kaya İzmir Thermal&Convention’da eğlence tutkunlarına muhteşem bir sahne performansı sundu. Coşku içinde geçen yılbaşı balosuna İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay ailesi ve İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya’dan konukların yer aldığı baloya yaklaşık 1000 kişi katıldı.

2013 Yılbaşı balosunda sahne alan Altay, repertuarında yer alan en güzel şarkıları eğlence severler için seslendirdi.

2012’nin son gecesi 2013’ün ilk saatlerinde memleketi İzmir’de sahne almaktan mutluluk duyduğunu belirten sanatçı,’’Bir İzmirli olarak hem hemşerilerimle birlikte olmak hem de Kaya İzmir Thermal& Convention bünyesinde yer alan İzmir’in en ihtişamlı salonunda sahne almak benim için büyük keyif. Ege Bölgesinin en görkemli salonu olan Kaya Kongre Merkezi, iki sene önce kapılarını ilk kez yılbaşı gecesi açmıştı ve ilk sahne alan sanatçı ben olmuştum. Bu sene yine sizlerle birlikte bu muhteşem alanda birlikteyiz. 2013 ülkemize uğurlar getirsin’’ dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER altay izmir, altay izmir konseri, altay, altay kaya otel