New Year Party

İzmirin en iyi grupları ile yeni yıla girmeye hazır olun.911 isimli Barda Yeni Yıl partisine katılmaya ne dersiniz? İzmirin en iyi grupları ile yeni yıla girmeye hazır olun. Odak ve Başı Bozuk ile eğlenceli bir yılbaşı partisi geçirmek istiyorsanız Murat Dilmen ve Erdi Erdoğan'nın düzenlediği parti için biletlerinizi almayı unutmayın. 

Ön Biletler 25 TL, Kapıda ise 35 TL olacaktır. Buca Mir Liva Cafe, Bornova Çaput, Alsancak 911 mekanlarından ise bilet temin edebilirsiniz. 

Rezervasyon ve bilgi için : 0506 519 5075

ODAK

Diskografi ; Odak 2010 yıldında Berk Alkan (davul), Kemal Ovacık (Gitar), Merve Öztürk (Vokal), Erkan Şimşek (Bas gitar) tarafından kuruldu. İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bursa, Fethiye' de sahne alan Odak' ın, İzmir' de düzenli bar programları devam etmektedir. 2011 yılbaşı gecesi İzmir Cumhuriyet Meydanı’ nda Emre Aydın' ın ön grubu olarak sahne aldı. Ayrıca; , Demir Demirkan, Redd, Cem Köksal, Mabel Matiz, Marsis, Zakkum, Umut Kaya, Malt, Erdem Yener, Cem Adrian,Özlem Tekin, Hayko Cepkin, Kurban ve Model ile aynı sahneyi paylaştı. Merve Öztürk; Model grubunun vokali Fatma Turgut ile düet yapmış ve oldukça iyi tepkiler almıştır. Grup 2012 mayıs ayından itibaren bas gitarda Mehmet Cirit ile çalışmaktadır.

BAŞIBOZUK

Başıbozuk 2002 yılında izmirde kuruldu.İlk zamanlar Vokal ve ritm gitar da Tibet Çakar ,solo ve ritm gitarlarda Cüneyt Aykulteli den oluşan kadroyla çalışmalarını yürüten grup 2003 yılında Bas gitar'da Cemal Kayaoğlu,Davul'da Onur Yıldırım'ın gruba dahil olmasıyla çalışmalarını hızlandırdı.Beste çalışmalarına yoğunlaşan grup 2004 yılında "Kimsecikler" isimli şarkılarının kaydını tamamlayıp amatör bir klip çekti.2005 yılında "karanlıkta,ben yaptım,şimdi git,yak ışıkları,bizden geçti" isimli şarkıların ilk amatör kayıtlarını yaptılar.2006 yılında "Yak Işıkları" isimli bestesiyle "Nokia Supersound 2006 " ya katılan grup ilk 40 a kaldı.Ayrıca 2006 da klavye ve saksofon 'da Ozan Çoruk'un gruba dahil olmasıyla grubun kadrosu şuanki halini aldı.Grubun kadrosunun tamamlanmasının ardından grup daha fazla dinleyiciye ulaşmak amacıyla İzmir de çeşitli barlarda 5 yıl sahne aldı.

2012 yılında albüm çalışmalarını tamamlayan grup İstanbula yerleşerek son dokunuşları yapmak üzere Alen Konakoğlu ile çalışmaya başladı..2012 Kasıml ayı başlarında çıkması planlanan albümde tamamı gruba ait 10 beste yer alacak. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER odak yılbaşı, başı bozuk yılbaşı partisi, yılbaşı partileri label Entertainment, label Entertainment organizasyonları