Hande Yener İzmir'deki Konserinde Sahneye Çıkamadı

Pop müziğin ünlü ismi Hande Yener, babası Erol Özyener’i kaybettiği için sahneye çıkamadı.Ertesi gün Marmariste babasının cenazesine katılan Yener, gece ise İzmir’in gözde eğlence mekanı Sahne 35’te, yılbaşı programı kapsamında Sinan Akçıl ile birlikte sahne alacaktı. Babasının vefatı üzerine konserin iptal olup olmayacağı konusu sosyal medyada yer almaya başlayınca Yener “konserin iptal olmadığını ve bilet alanları mağdur etmemek adına konserin yapılacağını” belirtti.
Fakat ünlü şarkıcı yorgun,bitkin ve çok üzgün bir durumda olduğu için konserini iptal etme kararı aldı ve sahneye çıkmadı.
Yener’in yerine bir buçuk saat boyunca şarkılarını seslendiren Sinan Akçıl, gelen tepkilere daha fazla dayanamayıp, yerini dj’e bıraktı. DJ. şarkılarını çalarken, yavaş yavaş insanlar da mekanı terketmeye başladı. En sonunda yapılan anons ile Hande Yener’in sahne almayacağı belirtildi. Bunu duyan İzmirli Hande Yener hayranları ise mekan yetkilileri ile tartıştı. Günler öncesi biletleri satılan ve tükenen Hande Yener ile Sinan Akçıl konserinin son gününde “Her ne olursa olsun konseri yapacağım” sözlerinin arkasından hiç bir açıklama yapmadan sahne almaması ise merak konusu oldu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER hande yener konsere çıkmadı, hande yener, hande yener konseri, izmir hande yener, izmir sinan akçıl konseri