10 Şahitli Nikah

AK Parti İzmir Milletvekili Ali Aşlık ile 2 ay önce aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişanlanan Şerife Arslan, Kaya İzmir Thermal& Convention’da evlenerek bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.İş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra yaklaşık bin kişinin katıldığı nikah töreninde çiftin şahitliği AKP Genel Başkan Yardımcısı Nükher Hotar, Kültür ve Turizm eski Bakanı İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay,İzmir Valisi Cahit Kıraç, milletvekilleri Erol Kaya, İbrahim Yiğit, İsmail Safi, Hasan Karal, Sema Yeşilçimen, Kenan Barut, Zelkif Kazdal, AKP İl Başkanı Ömer Cihat Akay yerine getirdi. Çiftin nikahını Bayındır Belediye Başkanı Mehmet Kertiş kıydı.

49 yaşındaki AK Parti İzmir Milletvekili Ali Aşlık, Pazar günü 33 yaşındaki Şerife Arslan balayı için güney sahillerine gitmeyi tercih etti. Çift, çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Gıda teknikeri olan Arslan ile Aşlık’ın nikah töreninde konuşan Milletvekili Günay, çifte mutluluklar dilerken’’ Allah her yuvaya böyle güzel günler göstersin. Her iki ailenin Kafkas ve Balkan köklerini temsil ettiğim için mikrofonun bana verildiğini düşünüyorum. İki cihanda mutlu olun. Sayısı önemli değil ama inşallah hayırlı evlatlarınız olur. En kötü gününüz bu günden daha iyi olsun’’dedi.

Nikah törenine şahitlerin yanı sıra İzmir ve diğer illerden çok sayıda milletvekili ve partili katıldı.

Çiftin balayı için güney sahillerine gideceği öğrenildi.. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ali aşık, ali aşık düğün töreni, şerife arslan, şerife arslan ve ali aşık düğün töreni, ak parti milletvekili, izmir ak parti millet vekilleri