Mirey 4. yaşgünü, Altınkapı Restoran çocuk alanında kutladı

Dış ticaret sektöründe çalışan David Ventura ile Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Keti Ventura, minik kızları Mirey’in yaşgününü Alsancak Altınkapı Restoran Kristal Park Çocuk Alanı’nda kutladı.Altınkapı Restoran’ın üst katında faaliyete geçen ve ilk doğumgünü etkinliğine evsahipliği yapan Kristal Park’ın işletmecileri Cüneyt Altınkapı, Levent Özesen ve Akın Özesen kardeşler, İzmir’de ilk kez bir restoran bünyesinde çocuklar için oyun alanı açıldığını belirtti.

Bizim Kulüp Anaokulu öğrencisi olan Mirey’in 4. yaş kutlamasına sınıf arkadaşları ve aileleri katıldı. Gün boyunca alandaki oyuncaklarla ve eğlence parkurlarıyla keyifli vakit geçiren Mirey ve arkadaşları, yaşgünü pastasını da birlikte üfledi. Mutluluğunu ailesiyle ve sevdikleriyle paylaşan Mirey, kendisine alınan hediyeleri de büyük heyecanla tek tek açtı.

Çocuklu ailelerin rahatça yemeklerini yiyebilmeleri için böyle bir çalışma içine girdiklerini belirten kardeşler, oyun alanının sponsoru olan Kristal yağlarının katkılarıyla miniklere zeytin ve zeytinyağı hakkında tanıtımlar yapıldığını da söyledi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER David Ventura, David Ventura kızı, Keti Ventura, Keti Ventura kızı, Mirey ventura, mirey ventura yaş günü, david ventura ve keti ventura