İzmir Alışveriş Festivali'nden Büyüleyici Kapanış

İzmir Alışveriş Festivali Kapsamında yapılan kapanış defilesi görsel şölen yaşattı.İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle İzmir Ticaret Odası (İTO) tarafından 13-23 Şubat tarihleri arasında organize edilen İzmir Alışveriş Festivali’nin kapanış defilesi, uygun olmayan hava şartları nedeniyle perşembe günü yapılabildi.

Mimar Kemalettin Moda Merkezi’nde sokak ortasında gerçekleştirilen etkinlikte, Rönesans Ajans modelleri ile Irmak Atuk, Tuba Melis Türk ve Ece Begüm Yücetan görev aldı. 11 gün boyunca eş zamanlı olarak Alsancak, Karşıyaka, Hatay, Güzelyalı, Buca ve Kemeraltı'daki çarşı ve mağazalarda söyleşi, konser ve stil danışmanlığı gibi aktivitelerin yapıldığı festivalin kapanış defilesine vatandaşların ilgisi hayli büyük oldu. 16 mankenin yer aldığı etkinlikte White House, Adimo, Düğün Mode, Renk Abiye, Fidan, Proto, İlksar, Sevgi Sert, Pagoda, Lion, YMZ Fashion ve Arye firmalarının ürünleri sergilendi.

Toplam 60 parçalık kıyafetlerin yer aldığı moda gösterisini İzmir Ticaret Odası (İTO) Başkanı Ekrem Demirtaş, İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jak Eskinazi ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Başkanı Mukadder Özden de izledi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir alışveriş festivali, izmir alışveriş festival defilesi, mimar kemalettin defilesi, izmir alışveriş festivali kapanış, izmir festivalleri, izmir magazin